Блоги

 

HobbyKing: Проблеми пересилання LiPo батарей

LiPo package

Update: Станом на 2/12/2013 на сторінці новин HobbyKing повідомив, що впорався з проблемами доставки батарей.  HobbyKing оголосила про покращення кооперації з поштовими компаніями і тепер пропонує наступні варіанти пересилання з міжнародного складу:

  • Registered Airmail & Air Parcel - найдешевший і найдовший спосіб пересилання
  • EMS - швидший, проте і дорожчий сервіс пересилання
  • Fedex Priority - найдорожчий, але й найшвидший спосіб відправлення.

 

Один з найбільших хобі магазинів HobbyKing, як і всі інші китайські магазини більше не можуть відсилати будь-які літієві батареї (включаючи літій полімерні, LiPo) з міжнародного складу в Китаї. Це зумовлено зміною правил китайської митниці і вплинуло на більшість компаній, що надають поштові послуги в цій країні.

Проблеми в Хоббі Кінга почалися в вересні і тривають досі. Багато замовлень, що були зроблені протягом цього часу досі опрацьовуються, оскільки значна кількість бандеролей була повернена поштовими службами назад. Це також зумовило значне навантаження на службу пітримки і багато клієнтів жалілися на відсутність відповідей чи значні затримки в переписці.

HobbyKing випустили декілька відео сюжетів зі складу, з проханням до клієнтів поставитися з розумінням до проблем, що виникли. Вони обіцяють вислати пересилання через Fedex - єдину службу, що приймає батареї в бандеролях. Ось посилання на відеосюжети (англійською мовою):

11 жовтня  http://www.youtube.com/watch?v=r6fysdrZ6Xc

19 жовтня http://www.youtube.com/watch?v=lmUt9Lp023s

HobbyKing Euro Warehouse

Отже, на даний момент єдиною поштовою службою, що доставляє літієві батареї з Китаю в Європу, Австралію та Нову Зеландію є Fedex, що робить замовлення батарей абсолютно невигідним. HobbyKing рекомендує робити замовлення батарей з регіональних складів. В Європі - це зокрема склад в Нідерландах.

Комментарии:
Please Login or Sign Up to leave a comment.
 
 

Advertisement

 

Новости

АЭРОШОК 2013
Май 19, 2013

Ассоциация развития авиации представляет ежегодный фестиваль мастеров авиамодельного спорта «Аэрошок», который пройдет с 31 мая по 9 июня 2013 года на аэродроме "Бородянка" под Киевом.

Joe Nall Week 2013
Май 9, 2013

After long preparation Triple Tree Aerodrome is now ready to host one of the biggest RC events - Joe Nall 2013. As usual even will start on Mother's day weekend and last for 7 days.

Toledo Show 2013
Апрель 6, 2013

The largest and longest RC expo in North America RC Model Toledo Show 2013 is ...