Блоги

 

Перші польоти на гелікоптері

Helixx 3DОтже перші польоти... Після тренувань в симуляторі керування видається дуже простим. Хоча насправді прості симулятори не відтворють достатньо складність польоту на гелікоптерах.

Вирішив випробувати гелікоптер на відкритому повітрі. Для зручності зльоту було використано картонну коробку - своєрідний злітний майданчик, оскільки в траві поставити рівно модель практично неможливо.

Все готово і старт! Декілька спроб і - модель відривається від землі, але чи то від хвилювання, чи від вітру не вдається втримати її в одній точці. Спостерігалося обертання моделі навколо осі. Після таких підльотів - не дуже м'яка посадка... В результаті - поломка пластмасових деталей ротора.  Однією з помилок було не скидування газу при торканні моделі землі/трави. Це призводило до перевертання моделі і лопасті по інерції "ламалися" об землю. Самі лопасті залишилися майже не ушкодженими, а от деталі їх кріплення перегрузки не витримали.

Аналіз помилок стимулював до пошуків в мережі і виявилося, що такі помилки досить типові для початківців. Знайшов цікаву статтю про спосіб навчання польотам на hobbycenter.ru.

Отже попереду ремонт і нові спроби.

/site_media/photologue/photos/cache/helixx3d_001_thumbnail.jpgHelixx 3D

 

 

 

 

Далі буде...

Комментарии:
Please Login or Sign Up to leave a comment.
 
 

Advertisement

 

Новости

АЭРОШОК 2013
Май 19, 2013

Ассоциация развития авиации представляет ежегодный фестиваль мастеров авиамодельного спорта «Аэрошок», который пройдет с 31 мая по 9 июня 2013 года на аэродроме "Бородянка" под Киевом.

Joe Nall Week 2013
Май 9, 2013

After long preparation Triple Tree Aerodrome is now ready to host one of the biggest RC events - Joe Nall 2013. As usual even will start on Mother's day weekend and last for 7 days.

Toledo Show 2013
Апрель 6, 2013

The largest and longest RC expo in North America RC Model Toledo Show 2013 is ...

 

История Авиации

Полет на дирижабле вокруг Эйфелевой башни
Октябрь 19, 1901
Альберт Сантос Дюмон облетел на дирижабле вокруг Эйфелевой башни и вернулся в Сен-Клу менее чем ...
Испытания пропеллера на воздушном шаре
Октябрь 16, 1784
Проведены испытания пропеллера с ручным приводом на воздушном шаре. Разработчиком воздушного винта был Жан-Пьер Бланшар.
Впервые человек поднялся на привязанном воздушном шаре в воздух
Октябрь 15, 1783
Впервые человек по имени Франсуа Пилатр де Розье поднялся в воздух на привязанном воздушном шаре. ...