Blogs

 

Перші польоти на гелікоптері

Helixx 3DОтже перші польоти... Після тренувань в симуляторі керування видається дуже простим. Хоча насправді прості симулятори не відтворють достатньо складність польоту на гелікоптерах.

Вирішив випробувати гелікоптер на відкритому повітрі. Для зручності зльоту було використано картонну коробку - своєрідний злітний майданчик, оскільки в траві поставити рівно модель практично неможливо.

Все готово і старт! Декілька спроб і - модель відривається від землі, але чи то від хвилювання, чи від вітру не вдається втримати її в одній точці. Спостерігалося обертання моделі навколо осі. Після таких підльотів - не дуже м'яка посадка... В результаті - поломка пластмасових деталей ротора.  Однією з помилок було не скидування газу при торканні моделі землі/трави. Це призводило до перевертання моделі і лопасті по інерції "ламалися" об землю. Самі лопасті залишилися майже не ушкодженими, а от деталі їх кріплення перегрузки не витримали.

Аналіз помилок стимулював до пошуків в мережі і виявилося, що такі помилки досить типові для початківців. Знайшов цікаву статтю про спосіб навчання польотам на hobbycenter.ru.

Отже попереду ремонт і нові спроби.

/site_media/photologue/photos/cache/helixx3d_001_thumbnail.jpgHelixx 3D

 

 

 

 

Далі буде...

Comments:
Please Login or Sign Up to leave a comment.
 
 

Advertisement

 

News

AEROSHOCK 2013
May 19, 2013

Ассоциация развития авиации представляет ежегодный фестиваль мастеров авиамодельного спорта «Аэрошок», который пройдет с 31 мая по 9 июня 2013 года на аэродроме "Бородянка" под Киевом.

Joe Nall Week 2013
May 9, 2013

After long preparation Triple Tree Aerodrome is now ready to host one of the biggest RC events - Joe Nall 2013. As usual even will start on Mother's day weekend and last for 7 days.

Toledo Show 2013
April 6, 2013

The largest and longest RC expo in North America RC Model Toledo Show 2013 is ...

 

Aviation History

First flight of aerostat with animal aboard
September 19, 1783
Balloon Montgolfier brothers flew the duck, a sheep and a rooster. Balloon climbed nearly 500 ...