Blogs

 

Ідея сайту Aircraft-Modeling.com

Що відрізняє Aircraft-Modeling.com від інших сайтів про моделювання та авіа-хобі?

Більшість сайтів про авіа-хобі, авіамоделювання, радіокеровані моделі тощо побудовані на основі форумів. Тобто такі сайти містять набір інформації у вигляді згрупованих постів одних учасників та коментарів від інших користувачів сайтів. Погодьтеся, що пошук інформації про конкретний вид авіамоделювання, про конкретні моделі чи літаки на таких сайтах є доволі тривалим та непростим.

Отже, чим відрізняється Aircraft-Modeling.com:

 

1. Інформація згрупована довкола літальних апаратів з легким інтуїтивним пошуком.

Нашим завданням було відійти від класичних сайтів-форумів та розробити сайт, де б поєднувалася різного роду інформація про авіацію, авіамоделювання, авіаконструювання тощо, включаючи історію авіації, фото та відео на авіаційну тематику, креслення та схеми літальних апаратів та моделей, обговорення та дискусії про авіаційні захоплення та багато багато іншого. Ми в жодному разі не відкидаємо інші сайти на базі форумів, навпаки ми прагнемо співробітництва з усіма авіа- та хобі-ресурсами для організації ще кращого доступу до інформації для всіх користувачів.

 

Навідміну від «класичних» сайтів про авіамоделізм, Aircraft-Modeling.com, побудований на базі ідеї соціальної мережі, де ключовою одиницею є інформація про літаки, літальні апарати, моделі літаків і все наповнення сайту групується навколо самих літальних апаратів та конкретних видів авіамоделювання. Відвідайте наш Каталог Літальних Апаратів , щоб переконатися, на скільки легко знайти інформацію про літальні апарати та моделі, їх історію, зображення та схеми. Сайт одночасно містить інформацію про різні види авіа-хобі, що дозволяє обмінюватися інформацією між авіамоделістами різних напрямів та легко зробити вибір свого хобі, якщо Ви новачок в авіамоделізмі.

 

2. Великий вибір інструментів від соціальних мереж – фото, відео, публічні профілі, групи, обговорення та ще багато іншого.

В доповнення до цього, кожен користувач має великий набір інструментів, щоб продемонструвати свої досягнення в авіамоделізмі: це і можливість розшарювати зображення та відео моделей і польотів на них, додавати власноруч розроблені авіамоделі, голосувати за улюблені літальні апарати і ще дуже багато чого. [Залогуйтеся]  чи [зареєструйтеся], щоб переконатися в цьому власноруч. Наша команда постійно працює над вдосконаленням сайту та додаванням нової функціональності, щоб зробити сайт, ще кращим та цікавішим. Напишіть нам на адресу support at aircraft-modeling dot com, якщо у Вас виникли запитання.

 

3. Можливість об’єднатися в групи зі своїми друзями чи колегами по хобі та проводити спільні обговорення, бути проінформованим про зміни контенту від учасників групи тощо.

 

4. Aircraft-Modeling.com перекладений на 3 мови, і наша команда працює над перекладом і на інші мови для залучення, ще більшої кількості користувачів.

Ми плануємо перекладати найцікавіші статті від авторів з різних країн, щоб ще ширше коло авіамоделістів змогло ознайомитися з досвідом інших.

 

Comments:
Please Login or Sign Up to leave a comment.
 
 

Advertisement

 

News

AEROSHOCK 2013
May 19, 2013

Ассоциация развития авиации представляет ежегодный фестиваль мастеров авиамодельного спорта «Аэрошок», который пройдет с 31 мая по 9 июня 2013 года на аэродроме "Бородянка" под Киевом.

Joe Nall Week 2013
May 9, 2013

After long preparation Triple Tree Aerodrome is now ready to host one of the biggest RC events - Joe Nall 2013. As usual even will start on Mother's day weekend and last for 7 days.

Toledo Show 2013
April 6, 2013

The largest and longest RC expo in North America RC Model Toledo Show 2013 is ...

 

Aviation History

First flight of aerostat with animal aboard
September 19, 1783
Balloon Montgolfier brothers flew the duck, a sheep and a rooster. Balloon climbed nearly 500 ...